Політика конфіденційності

ELEU TRADE LTD здійснює свою діяльність відповідно до Закону про захист персональних даних та Регламенту (EC) 2016/679 Європейського Парламенту та Ради від 27 квітня 2016 року про захист осіб у процесі обробки персональних даних та про вільний рух осіб таких даних.

ELEU TRADE LTD збирає та обробляє Ваші персональні дані на підставі ст. 1 Регламенту 2016/679 і на основі:

o Ваша явна згода як клієнта;

o виконувати зобов'язання ELEU TRADE LTD. за договором з Вами;

o юридичне зобов'язання, яке застосовується до ELEU TRADE LTD

o для законних інтересів ELEU TRADE LTD або третьої сторони.

ELEU TRADE LTD Ltd збирає та обробляє особисті дані, які Ви надаєте нам для виконання зобов'язань за договором, у тому числі для наступних цілей - бухгалтерського та комерційного призначення, забезпечення виконання контракту, захисту інформаційної безпеки.

При обробці даних компанія ELEU TRADE LTD. дотримується наступних принципів:

o Законність, сумлінність та прозорість;

o відповідність цілям обробки та мінімізація зібраних даних;

o Точність і своєчасність даних;

o Цілісність та конфіденційність обробки Ваших персональних даних;

o Забезпечення належного рівня безпеки персональних даних.

ELEU TRADE LTD може обробляти та зберігати ваші персональні дані з метою захисту наступних законних інтересів - виконання своїх зобов'язань перед Національним управлінням доходів, Міністерством внутрішніх справ та іншими державними та муніципальними органами влади.

ELEU TRADE LTD виконує наступні операції з вашими особистими даними для наступних цілей:

o створення облікового запису користування послугою - для ідентифікації та надання послуг;

o обробка платежів та облік - з метою забезпечення оплати та бухгалтерського обліку;

o оформлення замовлення - для того, щоб прийняти замовлення та доставку товару з нашого інтернет-магазину до Вас.

ELEU TRADE LTD. обробляє персональні дані всіх відвідувачів - зареєстрованих користувачів і відвідувачів без реєстрації, а саме: ім'я, адресу, номер телефону, електронну пошту, IP-адресу та ін., Зібрані для ідентифікації. Ми також обробляємо інформацію, пов'язану з оплатою та обраними способами оплати, з метою ведення бізнесу та бухгалтерського обліку, а також інші дані, необхідні для виконання зобов'язань за договором.

ELEU TRADE LTD не збирає і не обробляє спеціальних (чутливих) особистих даних, які стосуються даних про виявлення расового або етнічного походження, політичних поглядів, релігійних чи філософських переконань або членства в профспілках, генетичних даних, біометричних даних, даних про здоров'я або дані про сексуальне життя або сексуальну орієнтацію.

ELEU TRADE LTD. зберігає Ваші персональні дані, якщо у нього є підстави зберігати їх. Тоді DIVALD TRADE 2018 Ltd бере на себе необхідну обережність, щоб стерти і знищити всі ваші дані без зайвої затримки.

ELEU TRADE LTD повідомляє Вас у разі продовження періоду зберігання даних для досягнення цілей, виконання контракту, з урахуванням законних інтересів Адміністратора або іншої особи.

ELEU TRADE LTD може, на власний розсуд, передавати всі або частину ваших персональних даних персональним даним обробника для виконання цілей обробки відповідно до вимог Регламенту (EC) 2016/679.Ваші права на збір, обробку та зберігання ваших особистих даних

Право доступу

Ви маєте право вимагати та отримувати від ELEU TRADE LTDD підтвердження того, що особисті дані, що стосуються Вас, обробляються.

Ви маєте право на доступ до своїх даних, а також на інформацію, пов'язану зі збором, обробкою та зберіганням ваших особистих даних.

ELEU TRADE LTD надає Вам копію Ваших оброблених персональних даних в електронній або іншій відповідній формі за запитом.

Право на коригування або поповнення

Право на видалення (право на забуття)

Ви маєте право вимагати від ELEU TRADE LTD видалення Ваших персональних даних, а ELEU TRADE LTD зобов'язаний видалити їх без зайвої затримки, якщо існує одна з наступних причин:

o особисті дані більше не потрібні для цілей, для яких вони були зібрані або оброблені;

o Ви відмовляєтеся від своєї згоди, якщо обробка персональних даних ґрунтується на згоді та не існує іншої правової бази для обробки;

o Ваші особисті дані були підроблені;

o Персональні дані повинні бути видалені для того, щоб відповідати юридичним зобов'язанням відповідно до законодавства ЄС або законодавства держави-члена, що стосується Адміністратора;

ELEU TRADE LTD не зобов'язана видаляти ваші особисті дані, якщо вона зберігає та обробляє їх:

o дотримуватися ст